Izrada adventskih vijenaca za dobro djelo

AKCIJA ŽUPNOG CARITASA

adv vijenac2

Bilo je subotnje popodne, 23. studenoga, pred svetkovinu Krista Kralja. Naši vrijedni volonteri Župnog Caritasa uz pomoć vrijednih župljana izrađivali su adventske – došašćevne - vijence. 

Uz  odlično raspoloženje i u duhu zajedništva vrijedne i marljive ruke izradile su preko 30 adventskih vijenaca koje smo sutradan prodavali pred crkvom. Sav prihod od prodaje vijenaca namijenjen je siromašnim obiteljima naše župe u potrebi.

Do sada je tom akcijom prikupljeno 5.300 kn. Ostalo je još desetak neprodanih vijenaca. Tko nije uspio nabaviti u nedjelju imat će mogućnost još tijekom tjedna to učiniti.

Ovim putem zahvaljujemo svima koji su uložili  svoj trud i žrtvu te time dali svoj doprinos za ovu hvalevrijednu akciju. Također hvala svima koji kupuju i tako podržavaju rad i djelovanje Župnog Caritasa.  Time svi zajedno činimo dobro djelo te na konkretan način svjedočimo svoju ljubav prema onima koji su potrebni naše pomoći.  

adv vijenac3

Karitativne akcije za potrebite obitelji naše župe se nastavljaju i sljedeći vikend kada započinje akcija „Božićna  košarica“. Naime, tijekom Došašća na prostoru pred crkvom bit će postavljene košarice u svrhu prikupljanja raznih nekvarljivih namirnica i higijenskih potrepština koje ćemo donirati našim župljanima u potrebi. Osnovne nekvarljive živežne namirnice mogu biti šećer, ulje, tjestenina, začini, sol, kava, brašno, prašak, deterdžent, šampon i drugo. Molimo sve vas da se uključite.

Nikada nije premalo i nikada nije previše kada želimo i hoćemo nekome pomoći. Božji blagoslov svima vama! Adela Bašić

 

z lin

Kontakt

ŽUPA ROĐENJA ISUSOVA
Kajzerica
Ulica IX. Podbrežje 35
10020 Zagreb

info@zupa-kajzerica.com


tel.  +385 1 655 02 93

 

ŽIRORAČUN

Zagrebačka banka

IBAN: HR9623600001101628709

 

UREDOVNO VRIJEME ŽUPNOG UREDA

17:00-18:00  utorak, četvrtak, subota i po dogovoru 

Lokacija