Obavijest za krizmanike, 2020.

Završni susret krizmanika - ovogodišnjih primatelja Svete potvrde

u utorak / srijedu, 16. / 17. lipnja 2020. prema starom rasporedu vjeronauka.

z lin

Obavijest o datumu Krizme

Dragi roditelji ovogodišnjih krizmanika,

dragi krizmanici,

mnogi se od vas raspituju kada će ove godine u našoj župi biti slavlje Krizme. Željeli biste znati datum, koji nažalost još nije određen. Jedino što vam možemo u ovom trenutku priopćiti jest - slavlje Krizme se odgađa do najesen. Nadamo se da ćemo vas o datumu moći obavijestiti na vrijeme, barem koji mjesec ranije.

Obavijest o tome će biti objavljena na službenim stranicama naše župe, na ovome istom mjestu.

O ovogodišnjim slavljima Krizme u župama pogledajte okružno pismo nadbiskupa Josipa Bozanića.

z lin

Euharistija u Bibliji

Župa Kajzerica, 15.05.2020.

Kako bismo putem novih medija približili Kristov nauk i obogatili župni i školski vjeronauk, počeli smo uz pomoć kolega i laika prevoditi infografike o izabranim vjerskim temama (uz dopuštenje autora).

Uz želju da neke od njih budu od pomoći i drugima, ovdje ih objavljujemo.

Zamišljeno je da se ove infografike koriste uz Bibliju i tumačenje svećenika ili vjeroučitelja, kako bi se bolje razumjelo teme o kojima se uči.

Neka budu na blagoslov svima koji ih koriste.

Zahvala za pomoć pri realizaciji: don Toni Aviani, vlč. Tomislav Šagud, Andrea Cetinić i izvornom autoru "Defence of sanity": https://www.youtube.com/user/SeptemberCatholic18/

Euharistija u Bibliji

Ljetovanje na otoku Krapnju

15.04.2020.

Dragi krizmanici,

ako se prisjetite našega tečaja Kursiljo početkom ožujka, animatori su vam prezentirali kako izgleda jedno ljetovanje na otoku Krapnju. Neki od vas su se zainteresirali za takav način ljetovanja. Prijave za ljetovanje, kao što znate, vrše se online na stranicama Kursilja www.kursiljo.com, a za one koji idu na Krapanj po prvi puta - prijave počinju u subotu, 18. travnja 2020. od 10:00. Po iskustvu dosadašnjih prijava bilo bi najbolje da se prijavite što prije, jer broj mjesta je ograničen!

Vaš župnik

krapanj

otok krapanj (foto tz brodarica)

17:00-18:00  utorak, četvrtak, subota i po dogovoru