Župne obavijesti. Treća vazmena nedjelja

> 26. travnja 2020. - Treća vazmena nedjelja  -  Prijenos Mise iz naše župe u 11 sati na našem YouTube kanalu na kojem ste i dosad pratili misna slavlja. Nažalost, još uvijek bez prisutnosti vjernika.

> 3. svibnja 2020. - Četvrta vazmena nedjelja  - Prijenos Mise u 11 sati na YouTube kanalu. 

> Mise se i dalje služe prema upisanim nakanama prema rasporedu sljedećeg tjedna, a možete sve pratiti na našoj web stranici - ovdje. 

> U petak, 1. svibnja, ulazimo u mjesec svibanj koji u crkvenoj tradiciji volimo zvati "Marijinim mjesecom". Predlažemo vam da unutar svojih obitelji svaki dan izmolite krunicu i litanije i tako sudjelujete u svibanjskim pobožnostima.

> Naša župna web stranica na kojoj se trenutno nalazite neka i dalje bude vaša poveznica za sve aktualne obavijesti i novosti. Ako imate prijedloge, pohvale ili kritike - javite se. Tako nam svima možete pomoći da budemo više i bolje povezani s našom župnom zajednicom. Hvala vam na vašoj zauzetosti!

> Hvala svim darovateljima za potrebe rada naše župe!

 

z lin

Kontakt

ŽUPA ROĐENJA ISUSOVA
Kajzerica
Ulica IX. Podbrežje 35
10020 Zagreb

info@zupa-kajzerica.com


tel.  +385 1 655 02 93

 

ŽIRORAČUN

Zagrebačka banka

IBAN: HR9623600001101628709

 

UREDOVNO VRIJEME ŽUPNOG UREDA

17:00-18:00  utorak, četvrtak, subota i po dogovoru 

Lokacija