Obavijest o datumu Prve Pričesti

Dragi roditelji ovogodišnjih prvopričesnika,

mnogi se od vas raspitujete kada će ove godine u našoj župi biti slavlje Prve Pričesti. Željeli biste znati datum, koji nažalost još nije određen. Jedino što vam možemo u ovom trenutku priopćiti jest - slavlje Prve Pričesti se odgađa do najesen. Nadamo se da ćemo vas o tome moći obavijestiti na vrijeme, barem koji mjesec ranije.

Obavijest o tome će biti objavljena na službenim stranicama naše župe, na ovome istom mjestu.

O tome smo već pisali u župnim obavijestima 17. svibnja.

> PRVA SVETA PRIČEST: U petak, 15. svibnja, održan je sastanak svećenika Novozagrebačkog dekanata na kojem je većinom glasova donesena odluka da će u našem dekanatu slavlja Prve Pričesti biti održana u mjesecu rujnu ove godine. Poštujući taj zajednički dogovor, tako će u našoj župi Kajzerica slavlje Prve Pričesti biti najesen.

Župni vjeronauk za prvopričesnike 2019/20

Obavijest za prvopričesnike i krizmanike

Zbog koronavirusa neće u naredna dva tjedna biti školske nastave u cijeloj Hrvatskoj. Kroz to vrijeme neće biti ni kateheze za prvopričesnike i krizmanike. Kada ponovno počme nastava počet će i kateheze.

DATUM SLAVLJA PRVE SVETE PRIČESTI

Slavlje Prve Svete Pričesti u našoj župi Rođenja Isusova na Kajzerici biti će u nedjelju, 26. travnja 2020. u 11 sati.

RASPORED KATEHEZA ZA PRVOPRIČESIKE

Djeca koja idu u školski dnevni boravak:

UTORKOM - 3A i 3B    16:15 - 16:50

SRIJEDOM - 3C i 3D   16:15 - 16:50

Djeca koja NE idu u školski dnevni boravak:

SRIJEDOM    12:50 - 13:25

Vjeroučitelj: vlč. Željko Nestić, župnik

zlatna linija

UPISI NA ŽUPNI VJERONAUK ŠK. GOD. 2019/20

Upisi traju do 13. listopada 2019. u uredovno vrijeme župnoga ureda

Pozivamo sve koji žele primiti sakrament Prve Pričesti (III. razred) da se zajedno s jednim roditeljem dođu upisati na pripremne kateheze u Župi u radno vrijeme župnoga ureda. Na upis je potrebno donijeti potvrdu o krštenju (iz župe krštenja) samo:

- ako kandidat nije kršten ovdje na Kajzerici.

- dovoljna je i uspomena na krštenje, obiteljska knjižica ili neki drugi dokument koji dokazuje da je dijete kršteno, kada i gdje.

zlatna linija

17:00-18:00  utorak, četvrtak, subota i po dogovoru