Župni caritas

AKCIJA KRAFNE, nedjelja 23.2.2020.

Pekarnica Kajzerica daruje krafne koje će nakon nedjeljne Mise pred crkvom dijeliti volonteri našega Župnog caritasa. Pekarnici Kajzerica zahvaljujemo na daru, a vas molimo ako želite možete ostaviti svoj dobrovoljni prilog za potrebe Župnog caritasa, zapravo za naše potrebite župljane.

 

z lin

 

NEDJELJA CARITASA, 15.12.2019.

Svoj prilog za Caritas možete ostaviti u škrabici kod ulaznih vrata u crkvu. Od skupljenih sredstava 55% uplaćuje se Hrvatskom i Nadbiskupijskom Caritasu, a 45% ostaje Župnom caritasu.

Skupio se lijepi broj namirnica koje će naši volonteri Caritasa rasporediti i odnijeti potrebitima. Hvala vam na sudjelovanju!

 

z lin

 

ŽUPNI CARITAS, ADVENTSKI VIJENCI ... BOŽIĆNE KOŠARE

Uoči Došašća, 30.11.2019.

Župni caritas je kroz Akciju adventskih vijenaca prikupio 5.300,00 kn. Hvalevrijedno!

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali bilo svojom aktivnošću bilo kupnjom vijenaca.

Isto tako, u prvom dijelu crkve postavljene su košare u kojima možete ostaviti nekvarljive namirnice i higijenske potrepštine koje će djelatnici našega Župnog caritasa proslijediti obiteljima u potrebi. Košare će biti postavljene do Treće nedjelje Došašća.

 

z lin

 

U nedjelju, 24. studenoga 2019. imate mogućnost nabaviti adventske ili došašćevne vijence koje će izraditi volonteri Župnog caritasa. Oni koji su voljni pomoći kod izrade vijenaca neka se jave nekom od volontera Caritasa ili pak osobno u sakristiju.

Radionica izrade vijenaca uz kavu i iznenađenje bit će u subotu, 23.11.2019. u 15:00. Dobro ste došli!

 

Više o utemeljenju Župnog caritasa vidi OVDJE

 

 

Kontakt

ŽUPA ROĐENJA ISUSOVA
Kajzerica
Ulica IX. Podbrežje 35
10020 Zagreb

info@zupa-kajzerica.com


tel.  +385 1 655 02 93

 

ŽIRORAČUN

Zagrebačka banka

IBAN: HR9623600001101628709

 

UREDOVNO VRIJEME ŽUPNOG UREDA

17:00-18:00  utorak, četvrtak, subota i po dogovoru 

Lokacija