"Izvorna slika Božjega milosrđa", DVD film

BM

 

U nedjelju nakon Uskrsa slavimo svetkovinu Božjega milosrđa. Za sve one koji se žele više upoznati s pobožnošću Božjem milosrđu preporučujemo dokumentarni film „Izvorna slika Božjega milosrđa“.

Pobožnost Božjem milosrđu prošla je težak put od sumnji, zabrane do ponovnog otkrivanja istine o poruci Božjega milosrđa, za što je zaslužan tada krakovski nadbiskup Karol Wojtyla, sv. Ivan Pavao II. koji je kao papa ustanovio svetkovinu Božjega milosrđa te kanonizirao Mariju Faustinu Kowalsku.

Film „Izvorna slika Božjega milosrđa“ govori o njenom nastanku, „nestanku“ i pronalasku, a sastoji se od šarolikog kolaža razgovora s povjesničarima, kardinalima, biskupima, redovnicima i umjetnicima. Film traje 138 minuta.

Ovaj film može poslužiti kao vrlo koristan i ekonomičan dar vašim prijateljima. DVD možete naručiti kod vlč. Željka Rakošeca, ovlaštenog distributera za Hrvatsku, elektroničkom poštom na adresi Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Film se ne prodaje, no preporučena donacija za podmirenje troškova iznosi 20 kn.

 

z lin

Kontakt

ŽUPA ROĐENJA ISUSOVA

Kajzerica

Ulica IX. Podbrežje 35

10020 Zagreb

info@zupa-kajzerica.com

Telefon  +385 1 655 02 93

 

Upravitelj župe

Krunoslav Kolar

 

 

ŽIRORAČUN

Zagrebačka banka d.d.

IBAN: HR9623600001101628709

 

UREDOVNO VRIJEME ŽUPNOGA UREDA

17:00-18:00  utorak, četvrtak i subota, te po dogovoru

 

SVETE MISE NEDJELJOM

Jutarnja misa u 9:00

Župna misa u 11:00

Večernja misa u 18:30

 

Lokacija